MONITOR TASTIER DHE TAVOLIN

Shitet nga: eset 25 Jan 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
shes ket monitor tastier dhe tavolin jane ne gjendje te rregullt monitori eshte LG per me shume na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim