Pjese per Kompjuter

Shitet nga: Alton 18 Gsh 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Besianë
Pjese per kompjuter te gjitha ne gjendje te rregullt dhe punojne . Siq shihen edhe ne foto bejn pjes : tastjera , mausi , zvuqnikat dhe disa kablla te tjera .Ato shiten per shkak se kompjuteri eshte hjekur . Per me shum telefononi ne nr.044 338 480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim