Pjese per kompjuter

Shitet nga: Alton 18 Gsh 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Besianë
Pjese te PC te gjitha jane ne gjendje te rregullt dhe punojn .Aty bejne pjese zvuqnika,tastjera,mausi dhe disa kablla . Shiten per shkak se eshte hjekur kompjuteri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim