Play station 2

Shitet nga: soni 2 28 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes sonin ne gjendje te rregullt komplet me 2 dorza dhe nje memorie 8mb punon shum mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim