RAM DDR2 dhe DDR 3

Shitet nga: Blerim 17 Shk 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
RAM DDR2 dhe DDR 3 per Kompjuter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim