Ram memorie DDR 3 dhe DDR 2

Shitet nga: Leonik 30 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   1 510 EUR

Komuna: Besianë
Ram memorie DDR3 dhe DDR2 prej te dyja llojeve i kam nga 4 dmth. 4 cope DDR3 me nga 2G secila qimimi 15 E copa dhe 4 cope DDR2 me mga 2G secila qmimi 10 E copa jane ne gjendje te rregullt vetem se sme duhen me sepse kam bere zevendesim me memorie me te lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim