Servisim i Monitorave LENOVO

Shitet nga: Electronics Service 03 Gsh 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Bejme servisimin e TV LCD / Pllazma / LED dhe me ekran te firmave te ndryshme si : Panasonic, Samsung, LG, Grundig, Beko, Telefunken, Loewe, Hitachi, Funai, Sony, Finlux, JVC, Pioneer, Sharp, Toshiba, Sky, Haier, Westinghouse, Vizio, Insignia, Sanyo, NEC, Thomson, Orion, Hugo, Vivax etj.
Servisimin e PC-Desktop, Monitorave dhe formatizime,
Servisimin e Llaptopave, Adapterave, te firmave te ndryshme,
Servisimin e Invertorave te firmave te ndryshme, dhe paisjeve tjera elektronike.

D.P.Z Electronics Service
Adresa : Ilir Konushefci, perball kafese se Majacve, Podujeve
Contact : 049/163-530
044/163-530
Viber : +38649456945

Email: electronics-service@live.com
Facebook : https://www.facebook.com/groups/1683698288550057/

Orari i Punes: 10:00 - 18:00

Ju Mirepresim.
Electronics Service
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim