USB 64 GB San Disk 3.0

Shitet nga: ARBI 15 Jan 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
Shiten USB 64 GB model 3.0 shume e shpejt e ardhur nga Gjermania, shume praktike te perdorshme per ruajtjen e te dhenave nga kompjuteri dhe telefoni celular si samsung, Htc, Tablete.. etc..

Cmimi per cop 45 Euro.

Te interesuarit tel. 04 184 739
viber. +37744184739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim