VGA 1Giga me HD

Shitet nga: flori 05 Shk 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Kartel grafike me tre lloj te portev PC , DIGITAL , dhe HD. Ka 1 giga memorie eshte Nvidia .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim