Vollon Per Ps3 dhe Kompjuter

Shitet nga: Alaudin Demiri 11 Krr 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Besianë
Shitet volloni per
Sony playstation 3
Dhe per
Kompjuter
Volloni o ne gjendje te rregullt kontaktoni ne Viber: +37744911418
Eshte shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim