Wifi DLink

Shitet nga: Vigan 17 Pri 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   10 EUR

Komuna: Besianë
Shitet wifi DLink ne gjendje te rregullt i ardhur nga zvicra qmimi 7 euro .mirpo adapter nuk ka mirpo ka wifi me firm Dlink ne treg ku ka edhe tplink e tenda e modele tjera ku dhe ka adapter per te ..
Posedon fortesi shum te fort per val aq sa gjuajne wifit te tjer 300mbs
Mund te me gjeni edhe ne viber ..
Qmimi i padiskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim