Bej Flash Sony dhe formatizoj Samsunga

Shitet nga: besi 14 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Bej flash per te gjitha llojet e sony / sony ericsson
dhe Formatizoj samsunga te interesuarit te kontaktojn 044-458-262
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim