CASIO

Shitet nga: arber 12 Nën 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Fotoaparate
Casio Foto aparat dhe kamer pothuajse e re e sa po ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim