Canon powershot sx500 is

Shitet nga: canon 07 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet canon gjysemprofesional I ardhur nga londra shum pak I perdorur dhe ben foto me kualitet te larte per me shume na kontaktoni, bashk me aparatin vijne edhe mbushesi I baterise kablla per bartjen e fotove dhe qip 1gb. Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim