Lens Canon 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

Shitet nga: Besi 01 Mar 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   68 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet lensi per Canon 18-55mm f/3.5-5.6 IS II ka edhe image stabilizer,,,,ne gjendje te rregullt dhe pak i perdorun..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim