Minolta Dynax 500si

Shitet nga: Shefqet 03 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Fotoaparate
Aparat Minolta model i vjeter me film. Me dy Lensa ne gjendje shum te mire. 70-300mm dhe 28-80mm.
Qmimi i diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim