EKSTRA TV me qmim shum te ulet

Shitet nga: vigan 20 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes TV me qmime jashtzakonisht te ulet
arsyeja kam modele te reja plazma , dhe po me duhen pare sa me shpejt qe eshte e mundur!
email nuk e perdori , mund te me gjeni edhe ne viber.
te gjithe i jap 120 ose 4 pa tv Fuego ngase aj eshte pothuajse krejtesisht i ri i jap 80euro (dmth. nga 20 copa)
mirpo i shes edhe damas nga 1 ose 2 ..
qmimet pereseri mund te jen te luhatshme ngase me duhen parat sa me shpejt qe eshte e mundur!
MUND TE ME GJENI EDHE NE WIBER ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim