Philips full HD 50 cm

Shitet nga: Tv 28 Shk 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv Philips i posardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte shum i pershtatshum pakk i perdorun Full HD 50 cm i madh , dhe Monitor mund te shfrytezohet ka mundesin me vendos ne mur apo standard pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim