SHITET TV LG ME EKRAN TE NDRYDHUR

Shitet nga: HAKIF 04 Shk 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TELEVIZORI ESHTE I SAPORDHUR NGA GJERMANIA
TELEVIZORI NDIZET POR EKRANI SI FUNKSIONON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim