Shes TV.

Shitet nga: Lorik 12 Nën 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV,
Philips , Pllazma 32 inq , i ardhur nga jasht me mundsi qe t lidhet me internet per me shum na kontaktoni ne nr 044-049-210 613 , Wiber 049-210-613 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim