TV 42 INCH TELEFUNKEN

Shitet nga: kastriot 30 Nën 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV OSHT XHENDJE RREGULLT DU ME SHIT PER ARSYE SE DU ME BLE MA MIR FLM
NE VIBER +37744928222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim