TV LG 42inq 107cm full HD 1920-1080

Shitet nga: Bujar 24 Mar 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv LG 107cm usb, slot kartel, mundeni me pa filma prej usb mp4 dhe formate te ndryshme e shume gjera tjera
3 muaj i perdort ne gjende perfekte si i ri do te bindeni edhe vete
Qmimi 299e


specifikat
http://www.lg.com/uk/tvs/lg-42CS460-lcd-tv


video
https://www.youtube.com/watch?v=5375FNF_ChA


televizor, televizoe, iphon, ipad, galaxy, smamsung, LG, sony, TV,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim