Televizor i vogel punon shum mire

Shitet nga: Aldi 17 Nën 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv i vogel per dhom. Punon shum mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim