Televizor

Shitet nga: blerim 02 Mar 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv ne gjendje te rregull ka digitroni shum i mir po asht po shifet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim