Televizor 32 inq

Shitet nga: luli 07 Nën 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv tomson 32 inq i ardhur nga jasjt tv esht shum ne gjendje t mir. Hd. Hdmi1 hdmi2 kontakt 044 771 613
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim