Televizor Sony Plazma

Shitet nga: Sony Plazma 29 Tet 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin i posaardhur nga zelanda e re me kabllovik e shes te ArdiNet per me shum info kontanktoni ne viber +38649529944.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim