Televizor Sony

Shitet nga: Gezim 18 Pri 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv Sony me diagonale 51 cm ne gjendje shum te mir me dirigjues.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim