Televizor

Shitet nga: valon 25 Jan 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv punon prefekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim