shes tv

Shitet nga: meti 26 Pri 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv NEO ne gjendje te rregullte me digitron tvetin thuejse iri shum pak iperdorur qmimi 35 ero per me shum info +37744314121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim