shes tv 32 inq

Shitet nga: luli 24 Nën 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv "philips" 32 inq te ardhur nga gjermania. Tv esht shum ne gjendje t mir dhe te ruajtur. Tv posedon HD . Hdm.i 1 Hdm.i 2 mundsi te lidhet me kompjuter. Per ma shum na kontakto. 044/049.210.613. Viber 049.210.613
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim