shes tv fuego

Shitet nga: vigan 26 Shk 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv fuego te sapoardhur nga zvicra 50 euro qmimi i fundit i pa diskutushem sikur te jet i ri 2.3 dit i perdorur hiq me shume me nje pasword simbolik me shifrat 234 mbase te dhezet per ti shfaqur programet per shikim i pa gervishur pa asnje shej te vetme po ashtu edhe digitroni i ri
mund te me gjeni edhe ne VIBER

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim