shitet tv ne gjendje te mir

Shitet nga: naim 31 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv ne pak or pun veq qka e kom pas ne dhom te fmive eshte hd 32 inq marka sunny
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim