shitet tv philips37 inq

Shitet nga: luli 22 Dhj 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv philips 37 inq ne gjendje shum t mir i ardhur nga jasht po ashtu bejm shitjen e tv. 32/37/40/42 inq te firmav te njohura. Per ma shum na kontaktoni ne nr 044/049 210 613 viber 049 210 613
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim