Digitalni Risiver Bear DTV-202, DVB-T

Shitet nga: `````` 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Video dhe DVD
Digitalni Risiver Bear DTV-202, DVB-T
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim