Bass Neon

Shitet nga: Edmond 29 Nën 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet bassi Neon 30W ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim