CD filma me shumic dhe pakic

Shitet nga: Edmond 29 Nën 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes cd filma te zhanreve te ndryshme qmimi per cop 50 cent ndersa me shumic 40 cent .Ndersa nese doni te bleni deri ne 200 cd shesim 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim