Kaseta 8-she

Shitet nga: ****** 13 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes 15 kaseta 8-she per kamer te firmes KODAK te ardhura nga gjermania . Qmimi me cop 4€ nese i merr krejt 3€ copa .
Per me shum informata kontaktoni ne nr. Tel/ 049-258-123
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim