Reciveri

Shitet nga: Bekim 25 Jan 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet reciveri hd usb eshte ky ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim