Casio

Shitet nga: Arber 11 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Video kamera
Casio tramp shes cameren si dhe aparatin ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim