Fotoaparat dhe videot

Shitet nga: Driton 24 Nën 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Video kamera
Shiten te gjith aparatet dhe videot te posa ardhura nga zvicra dhe gjermania

BEJM EDHE NDRRIME ju mirpresum...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim