Alarmi i ardhur nga jasht

Shitet nga: arjan 07 Maj 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Besianë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
shitet alarmi i ardhur nga jasht shum i mir perdoret per te moshuar kur jan te semur perdoret per shtepi etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim