Telefonin black berry q10

Shitet nga: bledar 14 Gsh 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Besianë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Q10
ne gjendje shum te mir i ardhun nga canada nuk ka cod i punojn te gjitha kartelat i punon 3 g dhe 4 g presim blers serioz ne numrin 049194652
flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim