Blackberry Playbook 16GB

Shitet nga: Fitim 23 Pri 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Shes kete blackberry playbook eshte shum i ruajtur nuk posedon asnje grrith permban nje numer te madh te lojrave por mund edhe te shtoni sa te deshironi pasi posedon vend te mjaftueshem 16GB.Mund te kyqesh ne Facebook,Twitter,YouTube etj etj.Permban kamer perpara dhe mbrapa me nje kualitet shum te mir,ka za te mjaftueshtem me nje fjal i duhuri per ju...Bej nderrim me nje iphone 4s nese ka nevoj shtoj edhe pak para.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim