Dekodo çdo lloj të iCloud ofertë fundviti speciale

Shitet nga: Adriatiku 02 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Besianë
Kemi ofertë speciale (të mirë për ju) për dekodimin e kodit të rrjetit nga operatorët Sprint USA, AT&T USA, T-Mobile USA, Orange EE UK, etj të gjithë të interesuarit mund të na të kontaktojnë përmes email adresës në fund të shpalljes ose Viberit, etj...+37744285121

OFERTA E VLEFSHME PËR MOMENTIN
15 nëntor 2015

RISI - RISI - RISI - RISI - RISI - RISI - RISI - RISI
Tani është kah punon perfekt shërbimi i heqjes së iCloud aktivizimit për iPhonat me FMI status "clean". Kryhen 100 përqind iPhonat e pastër, dmth të gjithë iPhonat pa dallim, ndërsa çmimi është i njëjtë si për iPhone 4 deri në iPhones 6S - 145 euro

Shërbimi i dekodimit për iphonat e pastër (pa mesazhe) deri në 5 ditë eventualisht 7 ditë kushton 200 euro , dhe nuk refuzohen (dështojnë) asnjë
Na nevojitet vetëm IMEI dhe pagesa asgjë tjetër.

Shërbimi i dekodimit për iphonat e pastër (pa mesazhe) prej 5 ditë deri 17 ditë kushton 145 euro , dhe nuk refuzohen (dështojnë) asnjë
Na nevojitet vetëm IMEI dhe pagesa asgjë tjetër.

Vërejtje:
Ju lutemi të gjithë të interesuarve të kenë një dijeni paraprake për çmimin dhe mos të thërrasin në telefon e pastaj të befasohen me çmimin (çmimi ndryshon ngapak thuajse çdo ditë, në varësi të kursit të dollarit mirëpo sillet gjithmonë rreth këtye çmimeve që gjenden në shpallje)

Vërejtje:
Për çdo gjë të paqartë mund të na kontaktoni vetëm në Viber 0037744285121, prej orës 09:00 deri 20:00 çdo ditë, ose përmes email adresës të formularit të merrjepit.


Adresa:
COMPUFONE
Mobile Phone & Computer Service
Rr. Zahir Pajaziti
Përballë shkollës së mesme ekonomike
P O D U J E V Ë
Lokali prapa librarisë "Fusha"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim