HTC ONE XL

Shitet nga: Rozafat 23 Shk 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Besianë
Shes ose nderroj HTC ONE XL
Specifikat
-Ngjyre e Bardhe
-Ekran 4.7 inch
-Multitouch
-cpu dual-core 1.5ghz
-harddisk 32 gb rreth 25 gb jan te lira
-punon ne internet me kartel 3g dhe 4g
-WiFi
-posedon dy kamera kamera mbrapa i ka 8 mb HD dhe me mundsi gjirim te ngadalsuar dhe kameren e perparme (forntale) 2 megapixel


Telefoni eshte i perdorur mirpo me t'gjitha gjerat ne rregull
boj ndrrim me telefona me te shtrejt samsung s4 s5 note 3 iphone shtoj edhe pare

arsyeja e shitjes: du me marr telefon ma te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim