IPHONE 4 32 GIGA, URGJENTTTT!!!

Shitet nga: Edd 25 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Shes Iphone 4, 32GIGA full unlock ne gjendje shume te rregullt. Eshte i zi dhe ka versionin e ri. Shitet urgjent dhe qmimi eshte i pa diskutushem. Per telefon ju garantoj me letenjoftim 045511647
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim