Iphon 4 16 Gb

Shitet nga: Buqi 11 Shk 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes iphon 4 fullunllock 16 giga eshte shum shum i mir dhe i rujtun punon perfekt siq po shihet edhe en foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim