Iphone 4

Shitet nga: Xxx 03 Pri 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Shes iphone 4 16GB esht ne gjendje shum te mir dhe esht i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim