Iphone 4S

Shitet nga: Malsor Syla 08 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
kapaciteti i telefonit osht ky: 32GB , Verzioni 7.1.2
telefoni osht gjithqka ne gjendje të rregullt posedon Degjuse dhe adapter telefoni osht ardh prej Zvicrres dhe ësht Full Unlcok
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim