NOKIA DHE SONI ERICSSON

Shitet nga: bledar 16 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Besianë
Shes 2 telefona NOKIA DHE SONI ERICSSON te dy jan me ka nje defekt
NOKIA e ka te prishur shiritin (9 euro)
SONY ERICSSON nuk i punon vendi ku mbushet (10 euro)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim